top of page
bkH.png

Hakkımızda

Beyaz Klima Servisi, ısıtma ve soğutma sektöründe yılların verdiği tecrübe ve güler yüzlü, profesyonel ekibiyle siz değerli müşterilerinin memnuniyetini sağlayacak en kaliteli hizmeti vermektedir. Firmamız; sürekli gelişen teknolojinin verdiği imkanlar sayesinde ısıtma ve soğutma cihazlarınıza yönelik tüm çözümleri başarıyla sunmakta ve sektörde her zaman zirveyi hedeflemektedir. Bu da müşteri memnuniyeti odaklı bir stratejiden geçmektedir.
Ev ve iş yerlerinizdeki klimalarınızın bakım, onarım, arıza tespit ve tamiri firmamızın verdiği hizmetlerin başında gelmektedir. Ayrıca montaj, de montaj ve satış gibi hizmetlerimiz de mevcuttur. İstanbul Avrupa Anadolu yakası bölgesinde, garantili servis hizmeti sağlamakla beraber, geniş yedek parça stoğuna sahibiz. Müşterilerimize; onları mutlu edecek profesyonel çözümler sunmak en asli görevimizdir. Size sadece bir telefon kadar yakınız!
0212 494 0 222

Neden Beyaz Klima

Müşterilerimiz velinimetimizdir ve biz tüm ekibimizle birlikte yaptığımız işin ciddiyetini özümsemiş durumdayız.Sizlere kaliteden ödün vermeden en uygun fiyat garantisini ve en uygun ödeme koşullarını sunduğumuz için,

Yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile sizin ne istediğinizi anlayıp özel çözümler sunduğumuz için,

Kaliteli ekip ve ekipmanlarımızla işimizi eksiksiz en kısa sürede teslim ettiğimiz için,

Sizin mutluluğunuzu kendi mutluluğumuz olarak gördüğümüz için,

Yaptığımız işin arkasında durduğumuz ve sizi mağdur etmediğimiz için,

İlke ve Değerlerimiz

Sürekli artan ve yükselen başarımızı taviz vermeden taşıdığımız prensiplerimize borçluyuz. Sahip olduğumuz değerler, müşterilerimizle paylaştıkça güçlenmektedir :

Müşteri beklentisinin üstünde hizmet vermek

Müşteri odaklı çalışma

% 100 Müşteri memnuniyeti

Kaliteden ödün vermemek

Prosedürlere bağlı çalışmak

Terminlere uymak

Sürekli ölçmek

Sürekli gelişme

Teknolojik alt yapıyı sürekli yenileyerek çağı yakalamak

Takım ruhu

Dürüstlük

Bunlar bizim vazgecilmez degerlirimiz

bottom of page